Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Nowa Iwiczna - Oferty sprzedaży nieruchomości

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 440 000 zł140 m² 10 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż przestronny gotowy do zamieszkania po renowacji skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m2, w spokojnej części Nowej Iwicznej, przy nieprzelotowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł95 m² 13 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

(bezpośrednio) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na wyjątkowym osiedlu (to tutaj kręcony jest serial ). Powierzchnia domu: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł900 m² 797,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w rewelacyjnej lokalizacji w Nowej Iwicznej! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m z mpzp. Plan miejscowy dopuszcza realizację jednego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Nowa Iwiczna, przy ul. Zimowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu "nasza Chata". To spokojne, zadbane miejsce z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

718 000 zł900 m² 797,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 900 m2 połozona przy cichej ulicy w Nowej Iwicznej gmina Lesznowola. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 23 m (od wjazdu- strona.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Nowa Iwiczna przy wewnętrznej prywatnej uliczce. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie! Działka o powierzchni 1250m2 zabudowana domem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowoczesny dom pasywny na obrzeżach Warszawy - prywatna oaza, wysoka technologia, nadzwyczajne bezpieczeństwo i wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł72,34 m² 7 727,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe z odbiorem w tym roku! Na osiedlu blisko skm Nowa Iwiczna. Mieszkanie w zabudowie segmentowej na 1 pietrze plus poddasze gratis!- wysokie na 4,5m! Na poddaszu można.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł190,90 m² 10 738,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Środkowy segment o powierzchni 190,9 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Krzywa Iwiczna znanym z serialu " ". : dla kogo? Idealny dom dla rodziny 2+2 lub 2+3 ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł104 m² 12 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment skrajny z ogródkiem ul. Raniuszka Nowa Iwiczna Na sprzedaż funkcjonalny segment skrajny o powierzchni 104,11 m , położony na działce ok. 150 m . Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

690 000 zł991 m² 696,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

690 000 zł | sprzedaż | 991 m2 | działka | nowa iwiczna | gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 991 m2 w miejscowości Nowa Iwiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł85,73 m² 9 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segmenty nowe osiedle- 2etap oddanie lato 2027, zamieszkaj za rok w wymażonym domu tuż przy granicy z Warszawą. 15 minut do skm Nowa Iwiczna, 200m autbus miejski do metra Ursynów, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51,45 m² 12 050,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie na poddaszu z antresolą - przestrzeń, klimat i świetna komunikacja - 620.000 zł Szukasz mieszkania z charakterem, które łączy przytulność poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł62,80 m² 10 175,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

mieszkanie w segmencie- nowa Inwestycja blisko skm Nowa Iwiczna i Jeziorki- zaledwie 15 minut pieszo pełna infrastruktura, nowe szkoły w okolicy, dużo sklepów, siłownia, restauracje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m ( ze skosami po podłodze 79 m2), położone na drugim (ostatnim) piętrze dwupiętrowego budynku w podwarszawskiej Nowej Iwicznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł235 m² 9 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny segment skrajny o powierzchni 235m , w tym 4 sypialnie, 2 łazienki. Dom usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

584 900 zł45 m² 12 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na Osiedlu Słonecznym w Starej Iwicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

1 610 000 zł166 m² 9 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji od Kupującego! Wygodna połowa bliźniaka w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz ( cena wykończonego domu 1860000zł ) zlokalizowana pośród ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Rynek pierwotny

925 000 zł63,53 m² 14 560,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,53 m2, do własnej aranżacji, z dużą loggią (18,7m2) i świetną lokalizacją. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

785 000 zł68,30 m² 11 493,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dobrze zaprojektowane trzy-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Starej Iwicznej pod Piasecznem. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

785 000 zł59,59 m² 13 173 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe z dużym ogródkiem i tarasem położone w Starej Iwicznej pod Warszawą obok Piaseczna. Mieszkanie: gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Rynek pierwotny

969 000 zł108,87 m² 8 900,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu nowoczesne i funkcjonalne domy, usytuowane na małym kameralnym osiedlu w Starej Iwicznej. Osiedle składające się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

1 660 000 zł158,50 m² 10 473,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Piękny dom, z dogodnym połączeniem Z centrum warszawy! Mysiadło to idealne miejsce dla rodziny- bardzo blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

540 000 zł47,40 m² 11 392 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,40 m2. Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku otoczonym zielenią dookoła place zabaw dla dzieci staw i teren rekreacyjny przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

990 000 zł92,80 m² 10 668,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości revi home prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92,8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

899 000 zł74 m² 12 148,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m ) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

2 500 000 zł186 m² 13 440,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mysiadło | pow. Piaseczyński Segment narożny 190 m | 7 pokoi | duży ogród | garaż | osiedle zamknięte Cena: 2 500 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, narożny segment o powierzchni 190 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Rynek pierwotny

1 072 000 zł77,96 m² 13 750,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 - pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 77,96 m | Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich | Mysiadło | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

2 290 000 zł269 m² 8 513,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy Piaseczna niedaleko do stacji pkp Piaseczno ( Zalesie Dolne).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156 m² 7 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc, bez prowizji. Lokalizacja domów: baszkówka koło Warszawy. Usytuowane między Tarczynem a Piasecznem. Zakup przez obcokrajowców bez pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

898 000 zł69,26 m² 12 965,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,26 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku Prestige Tower. Lokal jest dwustronny z dużymi przeszkleniami dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowa Iwiczna +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

933 000 zł113 m² 8 256,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Wybierając segment, kupujesz wolność i wygodę domu jednorodzinnego w cenie mieszkania, i 30% więcej metrów kwadratowych. To po prostu wygodniejsze życie bez kompromisów. 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63 m usytuowane w spokojnej i cichej okolicy. Ustawne, dwustronne lokum położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku na niewielkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe (80 m ), znajdujące się w domu 4-lokalowym w Nowej Iwicznej na kameralnej ulicy domów jednorodzinnych. Błyskawiczne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Nowa Iwiczna,mazowieckie

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone w Nowej Iwicznej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnym 1-piętrowym budynku. Mieszkanie jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 080 000 zł1 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Nowej Iwicznej, gmina Lesznowola. Kształt prawie kwadrat, wymiary około 45x40 m. Działka przylega jednym bokiem do ulicy Sadowej. Mpzp zatwierdzony uchwałą rady gminy Lesznowola Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

720 000 zł991 m² 726,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

720 000 zł | sprzedaż | 991 m2 | działka | nowa iwiczna | gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 991 m2 w miejscowości Nowa Iwiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Dom 145 m2 z potencjałem, działka 313 m2, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 145 m2, położony w zielonej, spokojnej części Nowej Iwicznej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kielecka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

720 000 zł991 m² 726,54 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij