Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowa Iwiczna

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

720 000 zł991 m² 726,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

720 000 zł | sprzedaż | 991 m2 | działka | nowa iwiczna | gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 991 m2 w miejscowości Nowa Iwiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Dom 145 m2 z potencjałem, działka 313 m2, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 145 m2, położony w zielonej, spokojnej części Nowej Iwicznej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kielecka

Nowa Iwiczna,mazowieckie

720 000 zł991 m² 726,54 zł/m²

 

 

 

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 599 000 zł177 m² 9 033,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Klasyczny dom w zabudowie szeregowej - Nowa Iwiczna, osiedle Nasza Chata Via Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

539 000 zł49 m² 10 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, w miejscowości Nowa Iwiczna, przy ulicy Zimowej. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze, posiada powierzchnię użytkową 49,5m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

870 000 zł1 204 m² 722,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną zlokalizowana w Mysiadle. Nieruchomość objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie litery L, właściwa powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dwóch poziomach położone na II ostatnim piętrze kameralnego, ogrodzonego budynku z 2004 r. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 800 000 zł170 m² 10 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Do sprzedania segment na cichym i kameralnym osiedlu Krzywa Iwiczna w stylu domów Polskich. Na łączną powierzchnię składa się: parter domu - przestronny salon 42m2 z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przebiśniegów

Nowa Iwiczna,mazowieckie

580 000 zł51 m² 11 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na poddaszu 50,96m2 (~70m2 po podłodze) - Duży salon+kuchnia, osobna sypialnia, duża łazienka - Komórka 3,16m2 na poziomie zero - Miejsce parkingowe - Duże podwórko do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

539 000 zł49 m² 10 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego, w miejscowości Nowa Iwiczna, przy ulicy Zimowej. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze, posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajki

Nowa Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

749 000 | sprzedaż | mieszkanie 2 poziomowe | 100 m2 | 4 pokoje | nowa iwiczna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się w Nowej Iwicznej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajki

Nowa Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 199 000 zł114 m² 10 529,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Duże, rodzinne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy - bliskość skm, szybki dojazd do obwodnicy. Idealne dla rodziny. Zalety: + przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 800 000 zł170 m² 10 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Zgody

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 290 000 zł152 m² 8 512,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Duże, pięciopokojowe mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu. W spokojnej okolicy, bardzo dobrze skomunikowane. Lokal bezczynszowy. Zalety: + rozkładowe, 5 pokoi + ogródek 44m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, na zamkniętym strzeżonym osiedlu w Nowej Iwicznej przy ulicy Zimowej. Mieszkanie posiada umeblowany salon oraz przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem - 51 m (po podłodze 70 m ze skosami), II piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie w Nowej Iwicznej gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o przemyślanym układzie, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mleczarska

Nowa Iwiczna,mazowieckie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Nowe mieszkanie 1-pokojowe 30 m | Nowa Iwiczna, ul. Mleczarska | balkon + garaż Do wynajęcia komfortowe, nowe i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajki

Nowa Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 100 000 zł321 m² 6 542,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działce położony w zacisznej, spokojnej okolicy, otoczony budynkami o niskiej zabudowie. Okna, drzwi i parapety - drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 845 000 zł178 m² 10 365,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 178 m , położone w jednej z najspokojniejszych okolic Warszawy, a zarazem świetnie skomunikowanym - Nowa Iwiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

820 000 zł72 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Eleganckie i gotowe zamieszkania w podwarszawskiej Nowej Iwicznej zaszyte pośród zieleni i niskiej zabudowy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 636,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowa Iwiczna - komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską na kameralnym, zielonym osiedlu Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

539 000 zł49 m² 10 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 890 000 zł178 m² 10 618 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 670,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (51,45 m2) - po podłodze (~80 m2) na poddaszu, z garażem i komórką. Znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji w Nowej Iwicznej - 600 m od pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zgody

Nowa Iwiczna,mazowieckie

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomiędzy Warszawą a Piasecznem. 1km do Puławskiej. Mieszkanie 3-pokojowe (75m2) z ogródkiem (40m2) na zamkniętym osiedlu Osada Nowa Iwiczna złożonym z segmentów, z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 680 000 zł160 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam bezpośrednio segment w Nowej Iwicznej pod Warszawą (1,5 km od Warszawy) w doskonałej lokalizacji - ruch samochodowy jedynie dojazdowy do osiedla , w odległości spaceru: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 747 000 zł177 m² 9 870,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 6 pokojowy dom z 5 sypialniami i 3 łazienkami z szybkim dojazdem do Warszawy w podwarszawskiej Nowej Iwicznej. 6 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 550 000 zł138 m² 11 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Praktycznie jak nowy! Dostępny od już! Nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z bezpośrednim wjazdem na posesję z drogi publicznej. Położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na 2 piętrze w budynku 3 rodzinnym. Dwupokojowe: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Mieszkanie ze skosami : metraż po podłodze ok. 50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 747 000 zł177 m² 9 870,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu nieruchomość idealną dla rodzin szukających komfortu i wygody w jednym z najlepszych miejsc w tej okolicy. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

559 000 zł52 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

559 000 | sprzedaż | mieszkanie | 52,46 | nowa iwiczna | zimowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Nowej Iwicznej, przy ulicy Zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mleczarska

Nowa Iwiczna,mazowieckie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia bardzo ładne , komfortowe, nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe 29,70 m w Nowej Iwicznej przy ul. Mleczarskiej na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W podwarszawskiej Nowej Iwicznej zaszyte pośród zieleni i niskiej zabudowy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 ( ze skosami po podłodze 61 m2) położone na drugim piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 423,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, w miejscowości Nowa Iwiczna, przy ulicy Zimowej. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

577 000 zł52 m² 10 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

577 000 | sprzedaż | mieszkanie | 52,46 | nowa iwiczna | zimowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Nowej Iwicznej, przy ulicy Zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 350 000 zł127 m² 10 629,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do telefonicznego umawiania prezentacji, także w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! Funkcjonalnie urządzone dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe, w którym poczujesz sie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Starej Iwicznej przy ulicy Zimowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 45 m2, natomiast powierzchnia podłóg (ze względu na skosy) to 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 670,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij